Garantija ir grąžinimas

Grąžinimas ir garantinis taisymas

Garantija produktams ir montavimo darbams suteikiama pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus bei gamintojo numatytus garantinius terminus. Garantinio laikotarpio metu bus nemokamai pašalinti gedimai susiję su gaminio medžiagų kokybe arba gamybos broku. Garantija taikoma tik pateikus prekės pirkimą patvirtinantį dokumentą arba jo kopiją ir garantinį taloną, jei buvo išduodamas su preke. Prekės pristatymu į garantinį servisą rūpinasi pirkėjas, nebent siuntimo išlaidas dengia gamintojas.

Garantiniai laikotarpiai: įmonėms 12 mėn, fiziniams asmenims 24 mėn. Jeigu kitaip nenumato gamintojas. 

Garantija netaikoma:

  • Natūralaus nusidėvėjimo atveju. Jeigu gedimas atsirado ne dėl defekto ar gamybos broko, o dėl neišvengiamo įrenginio ar įrankio nusidėvėjimo, atsirandančio eksploatacijos metu (t.y. eksploatacinėms medžiagoms – filtrams, žvakėms, dirželiams, lemputėms, saugikliams, angliukams ir pan).
  • Perkrovos atveju.
  • Netinkamo naudojimo atveju.
  • Jei gedimas atsirado dėl aplaidžiai vykdomos priežiūros. Už įsigyto produkto kasdienę priežiūrą visiškai atsako savininkas.
  • Modifikacijos atveju (tuo atveju, jei buvo bandoma ardyti, remontuoti ar modifikuoti įrankį/įrenginį.

Garantija taikoma tik prietaiso gedimui pašalinti. UAB „Breezers” neprisiima atsakomybės už žalą padarytą kitam turtui ar asmenims bei saugaus darbo taisyklių laikymąsi. Pastebėjus naujo įrenginio defektą prašome pristatyti jį mums neišardytą, su pilnu originaliu komplektavimu ir pakuote. Tokiu atveju įrenginys bus pakeičiamas nauju.

Oro kondicionieriai

Pakabinami

Mobilūs

Kasetiniai

Ortakiniai

Akcija

Apmokėjimas